
Pacjenci ze Zgorzelca i Görlitz już wkrótce będą mogli być diagnozowani najnowocześniejszym w Polsce aparatem do tomografii komputerowej.
Do szpitala Jana Pawła II w Zgorzelcu trafił właśnie najnowocześniejszy w Polsce, 320-rzędowy tomograf komputerowy.
BIP
