– Jakuby 2023 oferta dla wystawców

Szanowni Państwo, zapraszamy do wzięcia udziału w największej imprezie rozrywkowo-handlowej na polsko-niemieckim pograniczu. Zapraszamy Państwa na Jarmark Staromiejski JAKUBY w Zgorzelcu, który w tym roku odbędzie się w dniach 25-26-27 sierpnia.

Jarmark Staromiejski JAKUBY w Zgorzelcu to cykliczne wydarzenie, które już od lat jest magnesem przyciągającym do naszego miasta tysiące turystów. W ostatni weekend sierpnia, Przedmieście Nyskie zamienia się na trzy dni w tętniący życiem deptak wzorowany na historycznych jarmarkach, gdzie rzemieślnicy prezentują swoje rękodzieło, gdzie podejrzeć można dawne życie mieszczan, gdzie odbywają się pokazy, tańce i koncerty muzyczne.

Pomysł na imprezę, która byłaby zgorzelecką odpowiedzią na organizowany po drugiej stronie Nysy Łużyckiej festyn na Starym Mieście, czyli Altstadtfest w Görlitz i nawiązywała charakterem do sławnego Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku, ma już kilkanaście lat. Pierwsze Jakuby odbyły się w 2002 roku. Od tego czasu zarówno sam festyn, jak i cała jego historyczno-artystyczna otoczka ulegały ewolucji, by uzyskać formę, którą proponujemy mieszkańcom i turystom obecnie.

W ramach oferty przygotowanej dla naszych partnerów handlowych proponujemy Państwu na cały czas trwania imprezy:
– drewniane domki zamykane o wymiarach 2,3 x 2,3m;  
– place handlowe – min. wymiary 3m x 3m;
– place na tzw. mały catering (art. spożywcze, bez alkoholu)
– place na stoiska gastronomiczne
– stanowiska na Jarmarku Staroci


Szczegóły znajdziecie Państwo w załączonych dokumentach:
REGULAMIN DLA WYSTAWCÓW
ZAŁĄCZNIK NR 2 DO REGULAMINU
KARTA ZGŁOSZENIA
OFERTA DLA SPONSORÓW

Do góry