– Wakacyjne zabawy z eMDeKiem!

Burmistrz Miasta Zgorzelec i Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu zapraszają wszystkie dzieci na trzy wydarzenia w ramach akcji „Wakacyjna zabawa z eMDeKiem”. Będzie radośnie, kolorowo i bajecznie!

29 czerwca- plac zabaw przy ulicy E. Orzeszkowej

29 czerwca spotykamy się na nowym placu zabaw przy ulicy E. Orzeszkowej. Od godziny 14:00 zanurzymy się (dosłownie!) w kolorowym szaleństwie: w programie między innymi festiwal kolorów, piana party, bubble football, dmuchańce, konkurencje sportowe i animacje dla dzieci. To będzie naprawdę radosny dzień!

13 lipca – plac zabaw na zalewie Czerwona Woda

13 lipca plac zabaw na zalewie Czerwona Woda zamieni się w Cyrkową Akademię :). Od godziny 10:00 czas spędzimy w strefie ruchu, kąciku twórczej aktywności, przy klockach Linden, w strefie malucha, bańkolandii, a także w cyrkowym namiocie, gdzie na młodych adeptów tej niełatwej sztuki czekać będą warsztaty z żonglerki, wirujących talerzy, flowersticków oraz elementów iluzji. Będzie magicznie!

27 lipca w parku im. J. Paderewskiego

27 lipca w parku im. J. Paderewskiego, oprócz rozmaitych aktywności i animacji, od godziny 14:00 przeniesiemy się w świat teatru. Aktorzy, mimowie, klauni, warsztaty robienia pacynek i, na koniec, spektakl dla młodych widzów… jednym słowem, bajka!

Do góry