– Jubileuszowe Mandoliny

Jak co wiosnę, zapraszamy gorąco na Jubileuszowy Koncert Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. T. Grudzińskiego. Koncert odbędzie się w hali PGE Turów Arena przy ul. Lubańskiej w piątek, 5 kwietnia 2024 r. o godz. 18.

Bilety w cenie 50 zł są już w sprzedaży w MDK Zgorzelec, przy ul. Parkowej 1 oraz w kasach CSR sp. z o.o. w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.

Koncert tradycyjnie będzie podzielony na dwie części. W pierwszej usłyszymy najnowsze aranżacje światowych przebojów w wykonaniu Zgorzeleckich Mandolin pod batutą Dominika Lewickiego

W drugiej wystąpi gwiazda, którą tym razem będzie znakomita aktorka i wokalistka Sonia Bohosiewicz. Podczas recitalu usłyszycie Państwo znane i lubiane przeboje Agnieszki Osieckiej takie jak Małgośka, Niech żyje bal czy Okularnicy, ale również i  inne utwory, które są od dawna w Waszych sercach. To koncert dla tych, którzy lubią nucić przeboje Poetki, ale także dla tych, którzy są ciekawi nowych, jazzowych interpretacji, nierzadko bardzo zaskakujących. Zapraszamy!

Do góry