– Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych

Tradycyjnym koncertem Wielkie Śpiewanie Pieśni Patriotycznych z udziałem Chóru Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu i Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego pod dyrekcją Dominika Lewickiego uczcimy 104. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. 

Współorganizatorzy imprezy: Burmistrz Miasta Zgorzelca, Starosta Powiatu Zgorzeleckiego, Dziekan Dekanatu Zgorzeleckiego, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu, Prezes Zarządu Centrum Sportowo- Rekreacyjnego w Zgorzelcu oraz Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu zapraszają do udziału i wspólnego śpiewania pieśni, które towarzyszyły Polakom w ważnych dla narodu chwilach.

Znamy je wszyscy, zaśpiewajmy więc 11 listopada, o godzinie 17.00, w hali PGE Turów Arena w Zgorzelcu razem z Chórem Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu przygotowanym przez Mateusza Kazimierskiego i Zgorzelecką Orkiestrą Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego pod dyrekcją Dominika Lewickiego. Koncert poprowadzi Dorota Barczyk. Aranżacje pieśni patriotycznych przygotowali Joanna i Dominik Lewiccy.

Przed koncertem rozdawane będą śpiewniki oraz kotyliony.  Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Do góry