– Madoliny i Nikos

To już taka tradycja, że przed świętami Bożego Narodzenia na swój koncert zaprasza Zgorzelecka Orkiestra Mandolinistów im. T. Grudzińskiego. Wprawdzie w poprzednim roku, z powodu COVID19 koncertu niestety nie było, a jedynie wideo-powtórka tego z 2019 roku, to jednak w tym sezonie pachnących kutią i choinką przygotowań, muzyczny wieczór z mandolinami znów się odbędzie. Gościem i gwiazdą koncertu będzie Nikos Rusketos.
Można się więc domyślać, że tegoroczne, przedświąteczne krzątanie upłynie nam nie tylko pod znakiem ryby po grecku, ale też greckich (i oczywiście polskich) kolęd i pastorałek.

A że wciąż nęka nas COVID19, więc i tym razem, niestety, koncert będzie nietypowy. Nie odbędzie się w żadnej ze zgorzeleckich hal sportowych, a w Miejskim Domu Kultury, gdzie liczba miejsc dla publiczności jest niewielka, a dodatkowo będzie jeszcze ograniczona z powodu zaostrzonych właśnie przepisów sanitarnych.

I TU UWAGA WAŻNE INFORMACJE
Wstęp na koncert jest bezpłatny! Jednak z powodu ograniczeń związanych z COVID19, liczba miejsc na widowni będzie ograniczona, a uczestnictwo możliwe JEDYNIE po uzyskaniu wejściówki.
Aby ją otrzymać, należy napisać na adres mailowy: j.pawul@zgorzelec.eu
W tytule proszę wpisać hasło: KONCERT, a w treści wiadomości określić dla ilu osób (1/2). Maksymalna liczba wejściówek w odpowiedzi na wiadomość z jednego adresu mailowego to dwie!
Numerowane wejściówki w postaci plików graficznych będziemy odsyłać mailem zawrotnym. Należy je wydrukować i mieć przy sobie albo też zapisać na telefonie. Okazanie się wejściówką będzie bowiem niezbędnym warunkiem wejścia na koncert. Podobnie jak posiadanie maseczki ochronnej!

Tych, którym nie uda się zdobyć wejściówek, zapraszamy przed ekrany komputerów, tabletów i telefonów. Koncert będzie nadawany „na żywo” do internetu na portalu Facebook.

Do góry