– Jak Mikołaj urwał się z choinki

Jak już zapewne Państwo wiecie, dzień przed imieninami Mikołaja, 5 grudnia, organizujemy pod zieloną kopułą naszego domu kultury Mikołajkowy Kiermasz Świąteczny. Chętni do wzięcia w nim udziału i zaprezentowania swojego rękodzieła mogą się zgłaszać pod nr tel.: 75 77 52 415 lub mailowo na adres: mdk@zgorzelec.eu

Tymczasem już dzień później, 6 grudnia, w mikołajki, zapraszamy do nas dzieci (oczywiście pod opieką osób dorosłych) na specjalny i wyjątkowy spektakl teatralny pt. „Jak Mikołaj urwał się z choinki“. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny! Ale uwaga, z powodu ograniczeń związanych z COVID19, liczba miejsc na widowni będzie ograniczona, a wejście na spektakl możliwe JEDYNIE po uzyskaniu wejściówki.
Aby otrzymać taką wejściówkę, należy napisać na adres mailowy: j.pawul@zgorzelec.eu W tytule trzeba wpisać hasło: MIKOŁAJ, a w treści wiadomości ile osób (dzieci) przyjdzie wraz z Państwem, czyli ile wejściówek chcielibyście Państwo otrzymać. Numerowane wejściówki w postaci plików do wydrukowania będziemy odsyłać mailem zawrotnym. Wejście na spektakl będzie możliwe jedynie po ich okazaniu!

Do góry