– Przedświąteczne Czułości…

Nie ma nic wspanialszego, niż trzymać kciuki i choćby odrobinę móc się przyczynić do promocji niezwykle zdolnych, młodych ludzi związanych z naszym miastem. Właśnie dlatego Miejski Dom Kultury zaprasza na ostatni w tym roku i baaardzo przedświąteczny koncert w cyklu „Niedzielny live”, podczas którego zaprezentuje się muzyczny projekt pn. „Kilka czułości”. Jednym z jego filarów jest znany doskonale zgorzelczanom Emil Smardzewski, a pozostałymi Anna Kamińska, Adrian Ciesielski i Filip Turkowski.

Dlaczego „Kilka czułości”? – Czułość to taka jednostka, której każdy potrzebuje w różnej ilości. Potrzebujemy czułości zarówno rozdawać, jak i przyjmować. Nie jest to proste. Z jakichś powodów boimy się rozmawiać o uczuciach. Ale nie dzisiaj. Dzisiaj czas na kilka czułości – folkowych brzmień i opowieści o kochaniu. A ponieważ coraz bliżej święta, to dorzucimy też odrobinę świątecznego klimatu – zapowiadają młodzi artyści.
A do obejrzenia ich koncertu w formule „na żywo, ale w internecie” zapraszamy w niedzielę, 20 grudnia, o godz. 18 na profil MDK Zgorzelec na portalu FB.

Do góry