– Mythos na „Niedzielnym lajfie”

Kochani, gdyby ktoś chciał – choćby na tę jedną godzinę – przenieść się pod błękitne niebo słonecznej Grecji… zapraszamy. Już niebawem, w niedzielę (25.10) w naszym domu kultury odbędzie się spotkanie z zespołem Mythos. W programie koncertu, który rozpocznie się o godz. 18. znajdą się najpiękniejsze, tradycyjne piosenki i  melodie oraz tańce greckie z różnych stron HELLADY.

Koncert odbędzie się w formule hybrydowej, co oznacza, że wydarzenie będzie transmitowane na żywo, czyli „lajf” na naszym profilu fejsbukowym, ale też, że w nagraniu będzie mogła uczestniczyć ograniczona liczba widzów.

Bezpłatne wejściówki na koncert można już uzyskać pisząc na adres mailowy j.pawul@zgorzelec.eu w temacie wiadomości wpisując MYTHOS. W odpowiedzi otrzymają Państwo (zaproszenie/wejściówkę) w formie pliku graficznego, który należy wydrukować lub mieć przy sobie np. na smartfonie i okazać przed wejściem. Z powodu obostrzeń sanitarnych związanych z COVID, udział w koncercie będzie możliwy wyłącznie za okazaniem wejściówki, niezbędne będzie również posiadanie maseczki na twarz. Uwaga, liczba miejsc (mocno) ograniczona!

Do góry