– Internetowy Konkurs Talentów Wokalnych

Śpiewasz? Rapujesz? Zapraszamy! W ramach Zgorzeleckiej Domeny Kultury namawiamy wszystkich do spróbowania swoich sił w Internetowym Konkursie Talentów Wokalnych.  Śpiewać przecież każdy może – duży, chudy, młody, łysy, wesoły, kulawy. Ten, co ma trzy i ten, co ma trzydzieści trzy lata. Rodzaj męski jest tu zupełnie przypadkowy i niedyskryminujący, po prostu tak nam się napisało 🙂 A panie i owszem, zapraszamy także w ramach dokładnie tych samych kryteriów!
Poniżej co i jak, czyli REGULAMIN!

INTERNETOWY KONKURS TALENTÓW WOKALNYCH
Zgorzeleckiej Domeny Kultury

1.
Konkurs odbywa się w ramach projektu Zgorzelecka Domena Kultury, a jego organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Zgorzelcu.

2.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy. Nie ma ograniczeń wiekowych.

3.
Uczestnicy prezentują/przesyłają jeden utwór wokalny do podkładu muzycznego (do wyboru: akompaniament lub podkład mechaniczny).

4.
Obowiązuje dowolność repertuarowa jednak organizator zastrzega sobie niedopuszczenie do konkursu prezentacji zawierających obsceniczne treści i wulgarny język.

5.
Każdy z uczestników nagrywa film z prezentacją utworu i przesyła go na adres: j.pawul@zgorzelec.eu w terminie do 10 czerwca 2020 r. Z uwagi na wielkość plików sugerujemy użyć platformy https://wetransfer.com/

6.
Przysłanie plików audio/wideo na konkurs jest równoznaczne ze zgodą na ich nieodpłatne upublicznienie przez organizatora w prasie, radio, telewizji i internecie.

7.
Przesyłane na konkurs pliki, oprócz nagrania utworu muzycznego, muszą zawierać w opisie: imię i nazwisko uczestnika, wiek, dane do kontaktu oraz tytuł i autora/autorów wykonywanego utworu

8.
Od 15 czerwca 2020 r. prezentacje konkursowe będą opublikowane w serwisie You Tube na kanale MDK ZGORZELEC oraz połączone z galerią w serwisie Facebook Miejskiego Domu Kultury w Zgorzelcu.

9.
W terminie do 30 czerwca 2020 r. każdy będzie miał możliwość oceny prezentacji i wystawienia jej tzw. lajka w serwisie FB. Komentarze złośliwe i krytykanckie będą usuwane.

10.
Zwycięzcami konkursu zostanie 10 wykonawców/wykonawczyń, którzy uzyskają największą ilość oddanych głosów w postaci tzw. lajków.

11.
Dla zwycięzców przewidziane są dyplomy i zaproszenie do udziału w specjalnym Galowym Koncercie Laureatów, który zorganizuje MDK Zgorzelec.

12.
Termin koncertu zostanie ustalony po zniesieniu obostrzeń dotyczących tego rodzaju imprez w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2.

13.
Koncert Laureatów zostanie zarejestrowany i będzie udostępniony w internecie w ramach ZgorzeleckiejDomenyKultury. 

Do góry