– Melodie pod choinkę

Scheduled Orkiestra Mandolinistów Wydarzenia

Jedyny taki koncert z dzwoneczkami. Jedyny taki, podczas którego tak pięknie i niepowtarzalnie brzmią kolędy. Jedyny taki z zapachem choinki i domowych pierników wirującym pod zamkniętymi powiekami. Koncert Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów z cyklu „Melodie pod choinkę”.  W tym roku zapraszamy do jego wysłuchania w niedzielę, 10 grudnia, tradycyjnie już w hali Centrum Sportowo Rekreacyjnego w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej.
Gośćmi zgorzeleckich mandolinistów będą w tym roku Olga Szomańska i Maciej Miecznikowski. Ten sympatyczny duet, oprócz własnego programu, wykona ze Zgorzelecką Orkiestrą Mandolinistów kilka specjalnie przygotowanych utworów. Prace nad ich aranżacją już trwają. Trwa także sprzedaż biletów, które są do kupienia w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu przy ul. Parkowej 1 oraz w Centrum Sportowo Rekreacyjnym w Zgorzelcu przy ul. Maratońskiej. Bilety są w cenie 25 zł.

Olga Szomańska wokalistka i aktorka. Znana m.in.  z występów w oratorium Piotra Rubika i Zbigniewa Książka  „Tu Es Petrus”, z roli Marzenki w serialu „M jak miłość” oraz z udziału w programie telewizyjnym „Twoja twarz brzmi znajomo”, a także z wielu przepięknych wykonań piosenek filmowych.

Maciej Miecznikowski piosenkarz, muzyk i prezenter telewizyjny. Z wykształcenia śpiewak operowy posługujących się pięknym, wyrazistym basem. Przez wiele lat wokalista znanego zespołu Leszcze, był także solistą  oratoriach „Świętokrzyska Golgota”, „Tu es Petrus” i „Psałterz Wrześniowy” Zbigniewa Książka i Piotra Rubika.

 

Do góry