– Z Kotem o seksie

Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera SEX-GURU, wielki przebój West Endu, doczekała się polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej – jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – TOMASZ KOT, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

SEX-GURU to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

Tomasza Kota jako seks guru będziemy mogli zobaczyć w Zgorzelcu już 27 stycznia 2013 r. Wystąpi na scenie Miejskiego Domu Kultury przy ul. Parkowej 1. Początek spektaklu godz. 18. Bilety w cenie 50 zł są już do kupienia w MDK.

Do góry